PEORUUMID PÄRNUS

Peoruumid Pärnus sobivad kõikvõimalike tähtpäevade, ürituste ja koosolekute korraldamiseks. 

Jätame peoruumide tellija enda otsustada selle, et kas ta soovib toitlustamist ja baariteenindust majutusasutuse poolt või tellib catering teenuse iseseisvalt sisse.

Vajadusel oleme abiks sobiva õhtujuhi ja meelelahutusartisti leidmisel.

Stiilne baariruum

Elegantne baariruum on ideaalne koht erinevate tähtsündmuste korraldamiseks. Olgu selleks siis juubel, firmapidu või mis iganes muu tähistamist vääriv sündmus.

Ruumikas peoruum

Avarat peoruumi saab kasutada koos alumisel korrusel asuva baariruumiga või siis eraldiseisvalt. Suurepärane lahendus ürituste, koolituste ja seminaride korraldamiseks.

Koosolekuruum

Koosolekuruum on äripartneritele sobiv paik privaatseteks ärikohtumisteks ning väiksemateks koosolekuteks. Lauale on võimalik tellida kohvi ja erinevaid suupisteid.

KAMINARUUM KOOS SAUNA JA BASSEINIGA

Õdus kaminaruum

Kaminaruum on sobiv paik, kus koos heade sõpradega mõnusalt aega veeta. Siin saab korralda erinevaid üritusi väiksemale seltskonnale (ca 15 inimest).

Avar saunaruum

Ruumikas leiliruum võtab silma märjaks ka kõige kangemal saunahundil. Kes esimesena alla annab, saab esmast jahutust eesruumis paiknevas dušinurgas.

Jahutav bassein

Leilivõtmise vaheaegadel on võimalik ennast jahutada astmelises basseinis ning lõõgastuda hubases kaminaruumis praksuva kaminatule paistel.

KAMINASAAL & SAUN & BASSEIN & GRILLMAJA

Majutusasutuse köögist on võimalik ette tellida kaminasaali lauale meelepäraseid suupisteid.

Soovi korral saab need sisehoovis asuvas grillmajas ise eelnevalt ette valmistada või lihtsalt kaasa tuua.

© 2020 Külalistemaja Kapten Krantz